Untitled Document
Untitled Document


Laipnī lūdzam Kanādas sfinsku audzētavas "OTOMI" mājas lapā.

Mūsu majaslapā mēs centāmies izvietot visu nepieciešamo informaciju par mūsu miluļiem, pašas neparsatakās un skaistakas kaķu šķirnes pārstāviem Kanādas Sfinks.

Mūsu audzētava atrodās Latvijā, Rīgā, reģistrēta klubā "REBUSS" (FIFe) 2005.gadā.
Mūsu audzētavas mērķis ir iegūt Šou kvalitates kaķēnus, kā tradicionālo krasu, ta arī retu krāsu (point, mink, sepija, šokolade, lillā) stiprus, ar labu veselību, pārakus par saviem vecakiem.

Šobrīd pie mums dzīvo runči un kaķenes, cienīgi Kanādas Sfinksa šķirnes pārstāviji no vadošajam Krievijas un Eiropas audzētavām, asins linijas no Francijas, Beļģijas, Nīderlandes, ASV. Plānoti metieni ar pārdomātu pāru izveli, ļauj mums izbegt no inbridinga (tuvradniecīga krustošana)

Audzētava "OTOMI" ir slēgta tipa audzētava. Mēs nepārojam savus dzīvniekus ar dzīvniekiem no citam audzētavam, tādā veidā rūpējoties par savu miluļu veselības saglabašanu. Mūsu ciltsdarba dzīvnieki regulāri tiek diagnosticēti uz infekcijas slimibām, tādām kā:

- FIP ( infekcijas peritonits),
- FeLV (vīruss leikēmija ),
- FIV ( imunodeficīta vīruss), kā arī
korona mycoplasmosis, hlamidiozi, toksoplazmoze, kalitsiviroz u.c.
- Tiek veiktas pārbaudes ģenētiskām slimībam - HCM ( hipertrofiska kardimiopatija ) - sirds slimiba

Savlaicīgi tiek vakcinēti ar augstas kvalitates vakcīnām.

Katrs jauns dzīvnieks kuru iegādājās mūsu audzētava tiek turēts karantīnā ne mazāk kā divus menesus. Pa šo laiku dzīvnieks tiek klīniski izmeklēts. Tādā veidā mēs cenšamies saglabat musu miluļu veselibu.

Igādājoties kakēnu mūsu audzētavā Jūs garantēti iegadājaties kvalitatīvu Kanādas Sfinksa šķirnes dzīvnieku, ar lielisku izskatu un šķirnes dotumiem, izcilu veselību un īstu Sfinksa raksturu.